לקראת שנת הלימודים: מספר אפליקציות שימושיות

לקראת שנת הלימודים שנפתחה השבוע קיבצנו מספר אפליקציות שימושיות לתלמידים וסטודנטים, היצע אפליקציות שקיים היום הוא ענק ולכל אפליקציה שאנחנו מציגים תוכלו למצוא מספר חלופות בחנות האפליקציות כאשר רובם ניתנות בחינם

מערכת שעות

אפליקציה שימושית המאפשרת  לבנות את מערכת השעות שלכם, האפליקציה יכולה להעביר את המכשיר למצב שקט בשיעור, התאמת צבע ייחודי לכל שיעור, יש גם לוח מבחנים ומעקב אחר ציונים, מעקב אחר התקדמות השיעור באמצעות ווידג’ט למסכי הבית, שיתוף תבנית מערכת השעות, סנכרון עם שעון בית הספר ותמיכה בשעת אפס.

מערכת שעות 1מערכת שעות 2מערכת שעות 4

מערכת שעות 5מערכת שעות 6מערכת שעות 7

מערכת שעות 3

להורדה עבור אנדרואיד

ל iOS יש אפליקציה דומה מערכת שעות לאייפון

CamScanner – סריקת מסמכים

CamScanner היא אפליקציה מצוינת לסריקת מסמכים, בעזרת האפליקציה תצלמו את המסמך שאתם רוצים לסרוק, לאחר מכן האפליקציה תחתוך ותיישר את התמונה בצורה אוטומטית כך שיישאר רק המסמך, לאחר מכן ניתן להמיר ל PDF וגם לעלות לענן לשירותים כמו Dropbox ו Google Drive, אפליקציה מאוד שימושית לצילום חומר שחסר לכם מחברים.

camscanner-1camscanner-2

להורדה בחינם לאנדרואיד | iOS | Windows Phone 8

Evernote

evernote

Evernote היא אפליקציה מאוד מוכרת ושימושית הזמינה למגוון מערכות הפעלה – אנדרואיד, iOS, Windows, Windows Phone ולדפדפן שלכם, האפליקציה מאפשרת לרשום הערות, להקליט קטעי קול ולצייר הערות, בעזרתה תיעוד ההרצאות והשיעורים הופכים לקלים יותר.

להורדה עבור אנדרואיד | iOS | Windows 8

אחסון בענן – Google Drive | Dropbox

google drive and dropbox

שני האפליקציות הפופולאריות האלו מאוד שימושיות לאחסון בענן של עבודות וחומרים דיגיטליים ושיתופם בקלות עם החברים, כך גם תמיד העבודות שלכם מגובות וזמינות מכל מקום ומכשיר.

dropbox.com | drive.google.com

 

Google Translate

google translate logo

אפליקציית התרגום הפופולארית של גוגל עם יכולת תרגום offline, עם אפשרות להזין מילים בכתב יד ותרגום על ידי צילום מסמכים, אפליקציה מאוד שימושית לתרגום מילים בודדות, יכול מאוד לעזור בשיעורי האנגלית כאשר לומדים טקסט חדש.

להורדה עבור אנדרואיד |iOS

כתיבת תגובה